Titles you rated
Classroom of the Elite Season 2Rated ★ 3.5
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 3.5
Dr. StoneRated ★ 3.5
Classroom of the EliteRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
DearestRated ★ 3.5- Umino HajimariRated ★ 3.5
Aoshima-kun Is MeanRated ★ 3.5
The Quintessential Quintuplets∽Rated ★ 4.0
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 3.5
Sword Art Online IIRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0- ふしぎの国のアリスRated ★ 3.5
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 3.5
The Quintessential QuintupletsRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5