Titles you rated
FingersmithRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 2.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 4.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0