Titles you rated
Night in ParadiseRated ★ 2.0
RebeccaRated ★ 4.0
RebeccaRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 1.5
The InternRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5