Titles you rated
When Marnie Was ThereRated ★ 3.5
Hannah ArendtRated ★ 3.5
Nothing Fancy: Diana KennedyRated ★ 3.5
Nam June Paik: Moon Is the Oldest TVRated ★ 3.5
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 3.5
Honey and CloverRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
In Your DreamsRated ★ 2.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal PersonRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 3.5