Series
Ratings
19
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5- Let Them DanceRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.5