Titles you rated
FlowRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Animal KingdomRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 4.5
Happy as LazzaroRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 4.0