Series
Ratings
898
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0- Semantic ErrorRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 4.5
Love of the Wise ManRated ★ 2.5
Semantic ErrorRated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 2.0
Caution, Hazardous WifeRated ★ 2.5
Girl From NowhereRated ★ 3.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
The Bad KidsRated ★ 4.5- Hanasaki Mai ga Damattenai 2015Rated ★ 3.0
- Hanasaki Mai ga DamattenaiRated ★ 3.0
The Witcher: A Look Inside the EpisodesRated ★ 3.5