Series
Ratings
44
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.0- Macross PlusRated ★ 3.5
Terror in ResonanceRated ★ 2.5
12 MonkeysRated ★ 3.5
It's NightRated ★ 1.0
SPEC: ShouRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Fire Force Season 2Rated ★ 4.0
Fire ForceRated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.5
Heaven's Design TeamRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
A Very English ScandalRated ★ 3.0
Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 4.0