Series
Ratings
85
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0
One Piece Season 1Rated ★ 1.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Duty After SchoolRated ★ 1.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0