Titles you rated
One Piece Season 2Rated ★ 4.0
LazarusRated ★ 4.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.0
Glass HeartRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Zero DayRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
House of NinjasRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0