Series
Ratings
191
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5- Wednesday Season 3Rated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
ClickbaitRated ★ 3.0
Ragnarok Season 2Rated ★ 3.5
Ragnarok Season 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5