Series
Ratings
210
The Gentlemen's League 2Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5- Street Man FighterRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.5
DeodeumiTV: Udangtangtang AntenaRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
Sixth Sense 2Rated ★ 4.5
Sixth SenseRated ★ 4.5
All About My MomRated ★ 3.0
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 3.5- Hidden Singer Season 2 Hidden StoryRated ★ 4.0
Village Survival, the EightRated ★ 4.5
Crime TriviaRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5