Movies
Ratings
66
Reality BitesRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 2.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
RomaRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
I Am LoveRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 2.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.5
Sex and the City 2Rated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 2.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5