Series
Ratings
222- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 3.5
FlexxCopRated ★ 3.5
Welcome to SamdalriRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
The AuditorsRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 0.5
Death's GameRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5