Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 3.5
SK8 the InfinityRated ★ 2.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 2.0
A Sign of AffectionRated ★ 1.0
Kowloon Generic RomanceRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5- My Little MonsterRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0
Blue BoxRated ★ 3.5
86Rated ★ 4.5