Titles you rated
The Kid with a BikeRated ★ 3.5
Boiling PointRated ★ 3.5
Masaka Kids, A Rhythm WithinRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Goodbye Christopher RobinRated ★ 4.0
HereRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Geoff McFetridge: Drawing a LifeRated ★ 4.5
NomadlandRated ★ 3.0
The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 1.5
RunRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Kinds of KindnessRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 3.5