Series
Ratings
32
First LoveRated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 2.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.0- 어른 김장하Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Evil GeniusRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5