Movies
Ratings
125
AnoraRated ★ 4.0
SleepRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0