Series
Ratings
75
Arcane Season 1Rated ★ 4.5- Lovely ComplexRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Love for Love's SakeRated ★ 4.0
Pepsi, Where's My Jet?Rated ★ 3.5
My Personal WeathermanRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Iyashi no Otonari-san ni wa Himitsu ga AruRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Da Capo Shimasen ka?Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Fool Me OnceRated ★ 3.5
Beat CoinRated ★ 4.0
Old Enough! Season 1Rated ★ 5.0
PICU: Pediatric Intensive Care UnitRated ★ 4.0