Titles you rated
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0