Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0