Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
My PrincessRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5