Movies
Ratings
214
Moving OnRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
CrashRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
CapernaumRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
AlienRated ★ 4.5
Salut d’AmourRated ★ 2.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.5
The HoursRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.5
I WishRated ★ 5.0