Series
Ratings
30- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 0.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0