Series
Ratings
31
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- BossRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Justice PaoRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0