Movies
Ratings
1965- Time of CinemaRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.0- Whispering WaterRated ★ 4.0
We Live In TimeRated ★ 4.0
The Last Song You Left BehindRated ★ 0.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
My NameRated ★ 2.0
The ChildeRated ★ 1.5
BakudanRated ★ 4.0
The PactRated ★ 0.5
The People UpstairsRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Concrete MarketRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Usury AcademyRated ★ 1.0- Rectangle, TriangleRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.5