Titles you rated
The Front LineRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 3.0