Series
Ratings
126
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
On AirRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
Painter of the WindRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 1.0
IRISRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 1.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
NCISRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0