Titles you rated
- Single's Inferno ReunionRated ★ 3.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0- World of Street Woman FighterRated ★ 3.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0