Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Blue BeetleRated ★ 1.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0