Titles you rated
- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
ResurrectionRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5- Swimming in the DarkRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Food Wars! The Fourth PlateRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Food Wars! The Third PlateRated ★ 4.0
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 4.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 4.0