Titles you rated
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0- FamilyRated ★ 4.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.5
BigRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0