Movies
Ratings
744
HeroRated ★ 3.5
Baseball GirlRated ★ 3.0
The Social DilemmaRated ★ 4.0
A SunRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
IntruderRated ★ 2.5
Gangster SquadRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0
Bring Me HomeRated ★ 2.5
InnocenceRated ★ 2.5
Lucky Chan-silRated ★ 3.5
MomentumRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
Mystic RiverRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 4.0
GiftedRated ★ 3.5
Time to HuntRated ★ 3.5