Series
Ratings
40
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 2.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0