Movies
Ratings
139
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Venus and MarsRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 0.5
TedRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.0
AlfieRated ★ 0.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0