Series
Ratings
425- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 5.0
- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
The Good Bad MotherRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
SilentRated ★ 2.5
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5- The Haunted House Season 1Rated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
First LoveRated ★ 3.5
Young Royals Season 2Rated ★ 4.0
Young Royals Season 1Rated ★ 3.5
Wakako zake Season 1Rated ★ 2.5
Forky Asks a QuestionRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Brainiacs : Brain YurangdanRated ★ 2.0