Movies
Ratings
194
The RoundupRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.5