Movies
Ratings
163
BattleshipRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 2.5
Perfect NumberRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
HopeRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.5
UnthinkableRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0