Movies
Ratings
59
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.5
GremlinsRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 4.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
New York MinuteRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0