Series
Ratings
505
Little WomenRated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Doctor ChaRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Run OnRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5