Movies
Ratings
47
Good Will HuntingRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0