Movies
Ratings
463
Baby GeniusesRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The TunnelRated ★ 1.5
Into the StormRated ★ 3.5
GhastlyRated ★ 2.5
The ChorusRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 3.0
Dear JohnRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 4.0
Black BookRated ★ 3.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 3.0