Titles you rated
Finding DoryRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The ImmigrantRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
Stand by MeRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 3.0
Reign Over MeRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
Still AliceRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
While We're YoungRated ★ 3.5