Movies
Ratings
1309
ConclaveRated ★ 4.0
UndineRated ★ 3.5
AfireRated ★ 4.5
The Great BeautyRated ★ 3.0
Moving OnRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
The HoldoversRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0
DittoRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.5
May DecemberRated ★ 4.0
Mothers' InstinctRated ★ 3.0