Series
Ratings
87
SirensRated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 1.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 4.5
EliteRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0
HyenaRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.5