Titles you rated
Black Lagoon: Roberta's Blood TrailRated ★ 5.0
MazinkaiserRated ★ 5.0- King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 5.0
Digimon FrontierRated ★ 4.5
Hellsing UltimateRated ★ 5.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 5.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0- GunbusterRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0