Titles you rated
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
StardustRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 2.5
26 YearsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0