Movies
Ratings
983
CompanionRated ★ 3.5
Goodbye Christopher RobinRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
StreamingRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
FractureRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0