Series
Ratings
173
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Rurouni KenshinRated ★ 4.0
My Hero Academia: VigilantesRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5
Hell's ParadiseRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 4.5
Dan Da DanRated ★ 4.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
Tamon’s B-SideRated ★ 4.5
In the Clear Moonlit DuskRated ★ 4.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.5- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Play It Cool, GuysRated ★ 4.5
Captivated, by YouRated ★ 4.5
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 4.5