Series
Ratings
56
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 4.0
Dr.ChocolateRated ★ 3.0
Reibai Tantei Jozuka HisuiRated ★ 3.5
PerformerRated ★ 3.0- 30 Made ni to UrusakuteRated ★ 3.5
Friends GamesRated ★ 3.0- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 3.5
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 3.0
AvalancheRated ★ 3.5
Do Not Say MysteryRated ★ 4.5
Shinhannin FlagRated ★ 1.0
Super RichRated ★ 3.0
Ichikei's CrowRated ★ 3.5
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu deRated ★ 3.0
Operation LoveRated ★ 4.5- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.5
The New KingRated ★ 3.5
BORDERRated ★ 3.5
The Night OfRated ★ 4.0